• info@beylergroup.com
  • 0090 312 242 2441
  • TR / EN / UG

BEYLER GROUP

BEYLER GROUP 1- SAĞLIK 2- BİLİŞİM VE SİBER GÜVENLİK 3- SAVUNMA SANAYİ 4- FİNANS 5- DANIŞMANLIK alanlarında Uluslararası hizmet vermekte olan bir grup şirketidir. Ankara da bulunan merkez ofisi yanında Kampala-Uganda da yerel ofisi bulunmaktadır. BEYLER GROUP, Sağlık, Bilişim, Savunma, Finans ve Danışmanlık hizmetlerini Uluslararası alanlarda sunarken, Afrika da Uganda da bulunan yerel Şirketi olan BEYLER AFRİKA aracılığıyla da özellikle Türkiye de bulunan firmalar ve kurumlarla Afrika pazarını buluşturmayı hedeflemekte ve Ülkeler arasında ki iyi niyet ve işbirliği köprülerinin sağlamlaştırılması için çaba göstermektedir. BEYLER AFRİKA özellike distrübütörü olduğu ürün gruplarının Afrika pazarında tanıtımını ve satışını planlamaktadır.

NEDEN BİZ....

SİZİN İÇİN VARIZ, SİZLERLE VARIZ...

FARKIMIZ...

YÖRESEL VE KÜRESEL BİLGİLERİ BİRLİKTE KULLANARAK HİZMET VERDİĞİMİZ KURUMUN KÜLTÜRÜNÜ VE GEREKSİNİMLERİNİ ALGILAMAMIZ
HİZMET VERDİĞİMİZ SEKTÖRLERE ÖZEL ÇALIŞMALAR SONUCU ELDE EDİLEN BİLGİ BİRİKİMİMİZ...

FARKIMIZ....

KALİTELİ HİZMET SAĞLAMADAKİ KONSANTRASYONUMUZ
DOĞRU SAPTAMA VE ŞEFFAFLIK UYGULAMAMIZ
KAPSAMLI VE HIZLI ARAŞTIRMA ANLAYIŞIMIZ
FARKLI AÇILARDAN ANALİZ EDEBİLME KAPASİTEMİZ

FARKIMIZ...

ULUSLARARASI DENEYİMLERİMİZ VE YÖRESEL KÜLTÜRLERLE OLAN BARIŞIKLIĞIMIZ, SÜREKLİ DAYANIŞMA İÇİNDE OLDUĞUMUZ YEREL DESTEKLERİMİZ VE ULUSLARARASI ORTAKLARIMIZ.
YENİLİKÇİ OLMA, YENİ YOLLAR YARATABİLME YETENEĞİMİZ

BEYLER GROUP, ÇALIŞMA ALANLARIMIZ

SAĞLIK YATIRIMLARI VE MEDİKAL HİZMETLER

BEYLER GROUP bünyesinde yer alan BEYLER SAĞLIK, kendi yaptığı uluslararası sağlık projeleri, anahtar teslimi hastane projeleri, medikal ekipman, cihaz, demirbaş ve sarf malzemesi sağlanması gibi hizmetler yanında, Sağlık sektöründeki kurum ve kuruluşlara sağlık danışmanlığı hizmeti vermektedir.

BİLİŞİM HİZMETLERİ VE SİBER GÜVENLİK

BEYLER GROUP, Bilişim ve Siber Güvenlik konularında kendi ekibi ve partnerleriyle birlikte uluslararası her türlü yapıyı kurabilme özelliğini göstermektedir.

SAVUNMA SANAYİ VE TESİS GÜVENLİĞİ

BEYLER GROUP, Savunma Sanayi ile ilgili olarak birçok alanda farklı çözüm alternatifleri ve yazılımlar geliştirmiştir.
BEYLER GROUP, Savunma Sanayinde gerekli olan silah, mühimmat ve teçhizatların sağlanması konusunda Uluslararası partnerleriyle işbirliği içerisinde gerekli tüm hizmetleri vermektedir.

FİNANS HİZMETLERİ, ULUSLARARASI HİBELER VE FİNANS DESTEKLERİ

BEYLER GROUP, Şirketlere Ulusal ve Uluslararası finans çözümleri sunmaktadır. Ayrıca Ulusal ve Uluslararası hibe projeleri yaparak Kurum ve Kuruluşların bu desteklerden yararlanması için gerekli hizmetleri sağlamaktadır.

ULUSLARARASI DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

BEYLER GROUP, Ulusal ve uluslararası düzeyde, Sağlık, Bilişim, Savunma ve finans alanlarında aynı zamanda Danışmanlık hizmetleri de sunmaktadır

BEYLER AFRİKA

BEYLER GROUP, Uganda’ nın Başkenti olan Kampala da yerelleşerek ofisini kurmuş ve BEYLER GROUP, bünyesinde bulunan tüm hizmetleri Kampala’ dan başlayarak tüm Afrika geneline yaymaya başlamıştır.

REFERANSLARIMIZ

  • All
  • BEYLER AFRİKA
  • BEYLER BİLİŞİM
  • BEYLER DANIŞMANLIK
  • BEYLER FİNANS
  • BEYLER SAĞLIK
  • BEYLER SAVUNMA

EKİBİMİZ

SON HABERLER

Deneyimlerimizden ve ilişkilerimizden yararlanmak istermisiniz.